74.26лв.

В наличност

Sku: 736668ec8d56

Наличност: Изчерпани
Критерии за валидност на гаранцията: Гаранционна карта/Сериен номер
Наличност: Ограничена наличност
Производителност: Data Rate 1.25Gbps
Производителност: 802.3af/at
Захранване: Ethernet (PoE)
Работна температура: -40℃ ~ 70℃
Интерфейс: 1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
LED индикатор: PWR, LINK, RX
Производител: MIKROTIK
Гаранция: 12 месеца ( юридически лица ) / 24 месеца ( физически лица )
Цвят: Бял
Свързване: Multi-mode/Single-mode SFP module
Захранване: 12-57V
Сертификати: FCC, CE
Размери (Ш x Д x В мм): 185 х 85 х 30 мм
EAN: 5902560364491
Интерфейс: 1 Gigabit SFP port

Предлаган и с доставка от Restart.bg

Обратно най-отгоре