73.92лв.

В наличност

Sku: 58c032d791fc

Производител: TP-LINK
Интерфейс: 1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Производителност: Extends fiber distance up to 0.5km using 50/125um fiber
Свързване: Multi-mode Fiber
Дължина на вълната: 850nm
LED индикатор: PWR, LINK, RX
Захранване: Power Adapter 5.5W
Сертификати: FCC, CE, RoHS
Размери (Ш x Д x В мм): 94.5 x 73.0 x 27.0 мм
Работна температура: 0℃ ~ 40℃
Температура на съхранение: -40℃~70 ℃ (-40 ℉~158℉)
Работна влажност: 10%~90% без кондензация
Влажност на съхранение: 5%~90% без кондензация
EAN: 6935364030438 (v 2.0)
Производителност: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Свързване: EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
Гаранция: 60 месеца
Наличност: Ограничена наличност
Интерфейс: 1 1000M SC/UPC port
Производителност: Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Производителност: Extends fiber distance up to 0.22km using 62.5/125um fiber
Цвят: Черен
Свързване: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
Наличност: Налични
Наличност: Изчерпани

Предлаган и с доставка от Restart.bg

Обратно най-отгоре