866.38лв.

В наличност

Sku: 719978ebdbf4

Филтър Swich – PoE, SFP: PoE
Приложение: Rackmount
Мрежови характеристики: Auto-uplink
Експлоатационни качества: Switching Capacity 52 Gbps
Производител: UBIQUITI
Гаранция: 12 месеца ( юридически лица ) / 24 месеца ( физически лица )
Цвят: Черен
Филтър Swich: 24 порта
Филтър Swich скорост: 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
Филтър Swich – PoE, SFP: SFP Slots
Интерфейс: 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
Тип: Managed
Съвместимост с мрежови стандарти: IEEE 802.3at/af compliant
Мрежови характеристики: Multi Mode
Приложение: За бизнеса
Интерфейс: 1 Console Port
Тип: PoE
Експлоатационни качества: Forwarding Rate 38Mpps
L2 Switching Features: Link Aggregation
L2 Switching Features: Protected Ports
L2 Switching Features: Jumbo Ethernet Frame Support
Захранване: 100~240VAC, 50/60Hz
Сертификати: FCC
Вид на монтаж: Rackmount
L2 Switching Features: Port Mirroring
L2 Switching Features: Independent VLAN Learning (IVL) Support
Quality of Service: Differentiated Services (DiffServ)
Работна температура: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Работна влажност: 10%~90% без кондензация
Охлаждане: Пасивно
Системни изисквания: Microsoft® Windows® XP, Vista™ or Windows 7, Windows 8/8.1, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Размери ширина: 485.04 mm
Размери дълбочина: 285.6 mm
Размери височина: 43.7 mm
Цвят: Черен
Софтуерни функции: Operation mode (switching, mirroring, or aggregate) per port
VLAN: Management VLAN configuration
Захранване: 250W
Сертификати: CE
Вид на монтаж: Декстоп
L2 Switching Features: IGMP Snooping Querier
L2 Switching Features: DHCP Snooping
Софтуерни функции: DHCP/DHCPv6
VLAN: VLAN, Private VLAN, Voice VLAN
Интерфейс: 2 1000Mbps SFP Slots
Тип: Smart
L2 Switching Features: Loop Prevention
L2 Switching Features: DHCP Relay
Софтуерни функции: Web-based GUI and CLI management
Скорост на сериен трансфер на данните: 26Gbps
Наличност: Ограничена наличност
L2 Switching Features: Unauthenticated VLAN
L2 Switching Features: Voice VLANs
L2 Switching Features: Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
EAN: 810354022241
Критерии за валидност на гаранцията: Гаранционна карта/Сериен номер
Наличност: Изчерпани

Предлаган и с доставка от Restart.bg

Обратно най-отгоре